Kurzy

Karate

Bojové umenie bez zbrane. Vyžaduje náročný tréning, rozvíja telesnú obratnosť a fyzickú silu s dôrazom na duchovný a mentálny rast osobnosti.
viac informácií

Kajukenbo

Hybridné bojové umenie, zložené z piatich základných umení; otvorený štýl, ochotný prijať všetko, čo funguje s cieľom byť neporaziteľný na ulici.
viac informácií

Krav Maga

Oficiálny systém sebaobrany izraelských vojenských a policajných jednotiek s cieľom prežiť v boji aj proti ozbrojeným útočníkom. Najpraktickejší systém sebeobrany.
viac informácií

Kung Fu

tento štýl sebeobrany patrí k najpopulárnejšie šaolinským umeniam, ktoré bolo dlhodobo utajované generáciami šaolinského chrámu.
viac informácií

Military

Tréningový program pre boj z blízka a sebeobranu proti ozbrojeným a neozbrojeným protivníkom, prevažne vojenského charakteru.
viac informácií

Tai Chi Chuan

Čínsky tieňový box, vhodný pre zlepšenie centrálneho nervového systému, posilnenie brušných svalov, krvného obehu, bránice, funkcie pľúc a srdca.
viac informácií

Qi Gong

Dychové cvičenie, skladajúce sa z osemnástich rôznych pohybov pre omladenie tela, predĺženie života, úľavu od rôznych bolestí a zabezpečenie telesnej pohody.
viac informácií

Wai Tan Kung

Cvičenie nesmrteľnosti sa skladá z ľahko naučiteľných, otriasavých cvičení dýchacích pohybov. Jasné poradia pohybov intenzívne mobilizujú a rozdeľujú Qi v tele s liečiacim a posilňujúcim účinkom.
viac informácií
copyright © 1999 - 2024 asiabudocenter.sk     Miro Perdoch Web Design