Ocenenia

Podujatie
Zlato
Striebro
Bronz
Svetový pohár
21
20
18
Majstrovstvá sveta
13
16
15
Európsky pohár
4
4
6
Majstrovstvá Európy
-
1
-
Majstrovstvá Slovenska
1
3
-
Celkovo
39
44
39

Pätnásťročná majsterka sveta

Naša zverenkiňa Laura Spišiaková získala koncom marca 2015 v portugalskom Vagose na otvorených majstrovstvách sveta WAC v kategórii juniorov tri medailové umiestnenia.

Stala sa majsterkou sveta v cvičení kata, získala striebornú medailu za team-forms empty handsa (synchron kata) a bronzovú za hardform (hard kata). V danom období mala štrnásť rokov a necelé dva mesiace.
viac informácií

4º ICKKF WORLDWIDE WORLD ALL STYLES CHAMPIONSHIP, VAGOS - PORTUGAL

V dňoch od 11.4. – 13.4.2014 usporiadala svetová federácia ICKKF za podpory mesta Vagos, portugalského štátu, Portugalskej federácie Lohan Tao, Ishin ryu Karate, 4. majstrovstvá sveta všetkých štýlov v meste Vagos (Aveiro). Majstrovstiev sveta sa zúčastnilo 3820 pretekárov zo 62 krajín.

Asia Budo Center Slovensko zaznamenalo na týchto majstrovstvách sveta výrazný úspech a stalo jedným z najúspešnejších, keď jeho pretekári získali v rôznych kategóriách 11 zlatých , 11 strieborných a 11 bronzových medailí. Je to výsledok dobrej práce celého trénerského kolektívu v klube.
Miloslav Ciulis, Peter Žák, Ivan Spišiak, Ladislav Szalay, Martin Grujbár, Luboš Dobšovič, Pavol Polakovič, Jana Dobšovičová, Sabina Lacušova, Simona Krasková, Marco Dupan, Tamara Gašparová, Peter Chrenka, Anna Gergelyová, Luboš Szalay.

OPEN KEMPO WORLD CUP 2014

V dňoch od 7. – 9. marca 2014 sa uskutočnil v Budapešti – Százhalombatta otvorený svetový pohár v kempe za účasti 570 pretekárov zo 56 klubov 14 krajín. World Cup organizovala Hungarian Kempo Association.

Asia Budo Center Slovakia zaznamenala opakovane výrazný úspech na tejto súťaži, keď naši pretekári získali 11 zlatých, 9 strieborných , 13 bronzových medailí a 8 štvrtých umiestnení v rôznych kategóriách. Spolu to bolo 33 medailí. Pretekári Asia Budo Centra Slovakia patrili medzi najlepších pretekárov na celej súťaži. Bola to dôstojná reprezentácia nášho klubu, Bratislavy a Slovenska. Je to výsledok odborného vedenia tréningového procesu o ktorý sa stará kvalifikovaný tím trénerov a inštruktorov.
Peter Chrenka, Ján Drahňovský, Tamara Gašparová, Jana Dobšovičová, Vojtech Mladý, Miloslav Ciulis, Peter Žák, Boris Špatina, Martin Grujbár, Lubomír Szalay, Jorge Spišiak, Pavol Polakovič, Ladislav Szalay, Ivan Spišiak, Jaroslav Juhás, Luboš Dobšovič, Ludovít Kopka, Simona Krasková.

Kong Sao European Cup

Disciplíny: Kata, Weapon-kata, Synchron-Kata, Semi Contact, Grappling, Kong Sao Mix Kumite Kong Sao Open Combat.

Družstvo Asia Budo Center Slovensko sa zúčastnilo v dňoch 26 – 27. októbra 2013 Kong Sao European Cup, ktorý sa uskutočnil v Mikolowe / Polsko /. Súťaže sa zúčastnilo 360 pretekárov z piatich krajín (Poľsko, Ukrajina, Maďarsko, Slovensko, Česká republika). Naši pretekári získali 4 zlaté, 4 strieborné a 6 bronzových medailí.
Miloslav Ciulis, Peter Žák, Luboš Szalay, Ladislav Szalay, Pavol Polakovič, Martin Grujbár, Jaroslav Juhás, Ludovít Kopka, Ivan Spišiak, Ján Drahňovský, Marco Dupan, Boris Špatina, Luboš Dobšovič, Jana Dobšovičová, Sabina Lacušova, Tamara Gašparová, Simona Krasková.

OPEN KEMPO WORLD CUP 2013

V dňoch od 5. – 7. apríla 2013 sa uskutočnil v Budapešti – Százhalombatta otvorený svetový pohár v kempe za účasti 750 pretekárov zo 60 klubov 16 krajín. World Cup organizovala Hungarian Kempo Association.

Asia Budo Center Slovakia zaznamenala výrazný úspech na tejto súťaži, keď naši pretekári získali 10 zlatých, 11, strieborných , 5 bronzových medailí a 5 štvrtých umiestnení v rôznych kategóriách. Spolu to bolo 34 medailí. Pretekári Asia Budo Centra Slovakia patrili medzi najlepších pretekárov na celej súťaži.
Luboš Szalay, Sabina Lacušová, Patrik Buzaši, Jana Dobšovičová, Marco Dupan, Ján Drahňovský, Pavol Polakovič, Tamara Gašparová, Anna Gergelyová, Ladislav Szalay, Luboš Dobšovič, Ivan Spišiak, Peter Žák, Jaroslav Juhás, Miloslav Ciulis.

FEAM & ICKKF World All Styles Championships

Družstvo Asia Budo Center Slovakia sa v dňoch 15 – 17 marca 2013 zúčastnilo Majstrovstiev sveta všetkých štýlov , ktoré poriadala Federación Española de Artes Marciales a International Chinese Kempo Karate Federation. Súťaže sa zúčastnilo 1200 pretekárov z 30 krajín. Naši pretekári získali 2 strieborné medaile a 2 štvrté umiestnenia.
Tamara Gašparová, Anna Gergelyová, Janka Dobšovičová, Jorge Spišiak, Sabina Lacušová, Ivan Spišiak, Luboš Dobšovič, Janko Drahňovský, Peter Žák,Patrik Buzáši, Marco Dupan, Luboš Szalay.

ICKKF WORLDWIDE ALL STYLES CHAMPIONSHIPS 2012

Najväčšie európske Majstrovstvá sveta všetkých štýlov, ktorých sa zúčastnilo 3516 pretekárov z 55 štátov. Počas troch dní bojovala o trofeje aj naša skupina a získala štyri medaily. Jednu zlatú a tri bronzové.

Zlatú a titul majstra sveta v kickboxe – light contact (+ 95 kg) získal Martin Černák; Bronzovú medailu za 3.miesto kata jednotlivcov v juniorskej kategórii získala Janka Dobšovičová; V kategórii Kata Team (Masters do 30 rokov) družstvo zložení Richard Gažík, Pavol Polakovič , Janka Dobšovičová získalo bronzovú medailu za 3. miesto; V kategórii Kata Team (Masters + 30 rokov) družstvo v zložení Ivan Spišiak, Peter Žák a Miloš Ciulis získalo taktiež bronzovú medailu za 3. miesto.

Sú to už druhé majstrovstvá sveta (2010, 2012) na ktorých získali naši členovia zlaté, strieborné a bronzové medaile čo svedčí o dobrej organizačnej a trénerskej práci v klube.

ICKKF WORLDWIDE ALL STYLES CHAMPIONSHIPS 2010

Za účasti 2160 pretekárov zo 40 štátov získali pretekári z Asia Budo Centra Bratislava pod vedením trénerov Jaroslava Juhása a Ivana Spišiaka vynikajúce úspechy.

V tradičných formách tvrdých štýlov získali:
Vo vekovej kategórii do 13 rokov Jana Dobšovičová striebornú medailu, Nicolas Záhorský striebornú medailu; vo vekovej kategórii + 30 rokov, Boris Dziura obsadil 4. miesto; V tradičných formách mäkkých štýlov v kategórii + 30 rokov získal Boris Dziura zlatú medailu; V zápase light contact vo váhe + 91 kg obsadil Boris Dziura 2. miesto; V self defense obsadil Ivan Spišiak 5.miesto.

Majstrovstvá Europy v Tai Chi Chuan 2008

Anna Beňadiková 2. miesto

Majstrovstvá Slovenska vo WU SHU 2008

Boris Dziura 2.miesto

Majstrovstvá sveta v Tai chi chuan 2007

Anna Beňadiková 3.miesto

Majstrovstvá sveta v Tai chi chuan 2007

Jorge Spišiak 4.miesto

Majstrovstvá Slovenska v Tai Chi Chuan 2004

Jorge Spišiak 2. miesto
copyright © 1999 - 2019 asiabudocenter.sk     Miro Perdoch Web Design